Preventív karbantartó technikus (Veszprém)

A hirdetés már lejárt!

Prohumán

Veszprémi autóipari világmárkák számára gyártó, francia partnercégünk megbízásából munkatársakat keresünk hosszútávra az alábbi munkakörbe:

Preventív karbantartó technikus

Feladatok

  • Karbantartási terv szerint kiírt feladatok elvégzése, ellenőrzése
  • Eltérések,meghibásodások felismerése,korrekciója, dokumentálása
  • Műveletek elvégzéséhez szükséges kellékanyagok, eszközök, berendezések előkészítése
  • Jelentések, adminisztrációs feladatok elvégzése
  • Munkavédelmi szabályok betartása

Elvárások

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Büntetlen előélet
  • Jó kézügyesség
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • 1 éves releváns szakmai tapasztalat

Előnyök

  • Hosszútávú elkötelezettség
  • Rugalmasság

Amit kínálunk

  • Azonnali kezdés
  • Hosszútávú, stabil munkavégzés
  • Regionálisan kiemelkedő bérezés
  • Cafetéria
  • Fiatalos, vidám légkör
  • Klimatizált, színvonalas munkakörnyezet
  • Ingyenes szerződéses járat
  • A feltételek teljesülése esetén 13. havi fizetés

Munkavégzés helye

Veszprém

A pozícióra a jelentkezéseket a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással várjuk.

Prohumán
Veszprém