Project Manager (hűtéstechnika) (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Project Manager (hűtéstechnika)

Feladatok

Épületgépészeti, és azon belül is hűtéstechnikai berendezések kereskedelmével, üzembe helyezésével és szervizelésével foglalkozó partnerünk az alábbi kollégával bővítené a csapatát:

PROJECT MANAGER (HŰTÉSTECHNIKA)

Az alábbi feladatokra számíthatsz ebben a pozícióban:

  • Klímatechnikai és energetikai kivitelezési projektek koordinációja a sikeres értékesítést követően egészen az átadásig.
  • Az egyes beruházásokon az ügyféllel való folyamatos kommunikáció, egyeztetések, igények teljesítése, konzultáció
  • A helyszíneken dolgozó alvállalkozói munka koordinációja, szervezése, felügyelete
  • Egyszerre több projekt fog futni a kezed alatt, mérettől függően a kapacitásaidat ennnek megfelelően kell majd elosztani.
  • Lokáció tekintetében sok budapesti helyszín van, de vidékre is kell utazni, ott alvásra nincsen szükség ehhez.
  • Ha van affinitásod, hogy a cég által forgalmazott termékek értékesítésében részt vegyél, akkor adnak teret az ilyesféle ambícióid kibontakozásának

Elvárások

  • Gépészmérnök végzettség (ideálisan épületgépészeti szakirányon)
  • Hűtés és klímatechnikai tapasztalat, ezen a szakterületen eltöltött legalább 4 év
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Határozott és hiteles megjelenés és kisugárzás
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • A pozícióhoz jár céges autó
  • Egészen változatos projektekben fogsz részt venni, szinte mindenféle típusú épület építésénél jelen van a cég, ami nem lakóépület

Munkavégzés helye

Budapest (Budapest)

Az állásra való jelentkezéshez, kérjük kattints a "JELENTKEZZ MOST" gombra. A feltüntetett fizetési sávban meghatározott összeg havi bruttó bérként értendő és a Grafton Recruitment által szerzett piaci információk alapján lett meghatározva. A kiválasztási folyamat során kapott végső ajánlat nagy mértékben függ attól, hogy a pályázó mennyire felel meg az álláshirdetésben fektetett kritériumoknak. A Grafton Recruitment által feltüntetett hirdetések tájékoztató jellegűek, nem minősülnek a Polgári Törvénykönyv értelmében ajánlattételnek. Pályázóinkat biztosítjuk afelől, hogy minden beérkező jelentkezést bizalmasan kezelünk és felvesszük a kapcsolatot a kiválasztott jelöltekkel. A személyes adatokat, az erre vonatkozó Adatvédelmi szabályzatunknak megfelelően kezeljük, illetve használjuk fel.

Budapest