Raktáros (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Cégünk, a Multimpex Europa Zrt. meghatározó és egyben az egyik legdinamikusabban fejlődő szereplője a FMCG szektor beszállítói piacán, a folyamatos növekedésnek és egyben a piacbővítési stratégiának köszönhetően, cégünk az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Raktáros

Feladatok:

  • Termékek kigyűjtése szállítólevél alapján
  • Raktári rend betartása
  • Visszáru kezelés
  • Konténerpakolás
  • Termékek csomagolása
  • Termékek címkézése

Elvárások:

  • Precizitás
  • Terhelhetőség
  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Erkölcsi bizonyítvány

Amit kínálunk:

  • Egy dinamikusan növekvő cég biztonsága
  • Fiatal, dinamikus, céltudatos csapat
  • Állandó egyműszakos munkarend
  • Munkavégzés ideje: hétfőtől-csütörtökig 8.00 - 17.00-ig, péntek 8.00-16.00-ig
  • Szabad hétvégék (Nincs hétvégi munkavégzés)
  • Dolgozói kedvezmény minden Multimpex Europa Zrt. által forgalmazott termékre
  • Határozatlan idejű munkaszerződés

Munkavégzés helye:

Multimpex Europa Zrt.

Budapest, 1222 Háros utca 7.

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal, bér igény megjelölésével.

Budapest