Raktáros (Szatymaz)

A hirdetés már lejárt!

1995 óta stabilan működő, 50 fős irodaszékgyártó vállalat megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Raktáros

Elvárások:

  • Középfokú végzettség,
  • Targoncavezetői engedély (ha nincs, a vállalat téríti a megszerzését),
  • Büntetlen előélet

Előnyt jelent:

  • Raktáros munkatapasztalat,
  • Szatymazi vagy környező falvakbéli lakos

Feladatok:

  • Készáruk átvétele és kiadása,
  • Áruk összekészítése, mozgatása targoncával, békával,
  • Vonalkód-olvasó készülék (pda) használat

Amit kínálunk:

  • Heti 40 órás munkaidő (vagy részmunkaidő is lehetséges),
  • Határozatlan idejű munkaszerződés,
  • Havi bruttó bér belépéskor 225.000 Ft, ez a betanulást követően min. 20.000 Ft-tal emelkedik,
  • Munkaidő: 6:00-14:30, hétköznapokon

Munkavégzés helye:

Szatymaz

Szatymaz