Raktáros (Páty)

Világ vezető logisztikai szolgáltató megbízásából pátyi telephelyükre keresünk új munkatársakat az alábbi pozícióba:

Raktáros

Elvárások:

  • Minimum 8 általános iskolai végzettséged van,
  • Vállalsz 2 műszakos munkarendet,
  • Szereted, ha béred pontosan érkezik a számládra,
  • Pontosan, precízen dolgozol, jól kommunikálsz,
  • Előny, ha rendelkezel targoncavezetői jogosítvánnyal

Feladatok:

  • Áruátvétel,
  • Komissiózás, áru összekészítés,
  • Címkézés és csomagolás,
  • Gépi anyagmozgatás és gépi komissiózás,

, Megbízóról:,

A világ több mint 100 országában, 1 300 helyszínen, több mint 79 000 alkalmazottjával a világ egyik vezető logisztikai vállalata., Erős piaci pozíciót foglal el a szerződéses és gyártás-kiszolgálási logisztikában, a tengeri, a légi és közúti szállítmányozásban.

Amit kínálunk:

  • Alapbér + műszakpótlék + bónusz + cafeteria = versenyképes juttatási csomag,
  • Céges buszok a környező településekről vagy autós bejárás támogatása,
  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Családias légkör, megbízható munkahely,
  • Gyümölcsnap minden héten hétfőn,
  • Kávét és vizet biztosítunk számodra minden nap,
  • , Megbecsülésre vágysz? Akkor jelentkezz hozzánk!,
  • , Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye:

Páty

Páty