Raktáros pozíció (Karcag)

A hirdetés már lejárt!

Raktáros pozíció

Feladatok

Mik lesznek a feladataid?

  • Kisebb létszámú csoport irányítása,
  • Csomagolóanyag átvétele, biztosítása termelés számára,
  • Göngyölegek kezelése,
  • Készlet tárolás helyének, mennyiségének biztosítása,
  • A belföldi és export szállítások előkészítésének koordinálása,
  • Nyilvántartások naprakész vezetése.

Elvárások

Amit várunk Tőled:

  • Legalább középfokú végzettséget,
  • Vállald a 3 műszakos munkarendet,

Előnyök

Előny jelent:

  • Logisztikai területen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

Amit nyújtunk:

  • Fiatalos, összetartó csapat,
  • Nálunk megtanulod a raktárosi szakmát, betanulásodhoz mentort biztosítunk,
  • Munkakör felelősségének megfelelő bérezés, plusz juttatások, éves bérfejlesztés,
  • Munkába járásod támogatjuk,
  • Hűséged esetén 2 év után lakásvásárlási támogatásban részesülhetsz

Leírás

A több gyáregységgel rendelkező, élelmiszeriparban működő Megbízónk, Karcagi logisztikai csapata Raktáros pozícióba várja új munkatársát.

Munkavégzés helye

Karcag

Karcag