Reklamációs / Pénzügyi ügyintéző (Budapest)

Reklamációs / Pénzügyi ügyintéző

Főbb feladatok, munkák:

  • Reklamációk teljes körű lebonyolítása
  • Beérkezett reklamációk rögzítése és továbbítása az illetékes vagy gyártó felé
  • Az elbírált reklamációk további ügyintézése
  • A reklamáció megoldásának lebonyolításában való irányítás
  • Precíz, naprakész adminisztrációs nyilvántartás készítése
  • Számlázás
  • Pénztár, utánvétek, elszámolások

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Dinamikus, problémamegoldó, rugalmas, gyors, igényes munkavégzés
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek, excel kiemelt kezelése
  • Kiemelkedő kommunikációs és tárgyalási készség
  • Talpraesett, ügyfélközpontú, eredmény orientált személyiség
  • B kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Cseh, Szlovák nyelv társalgási szintű ismerete
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Szaniterpiac, építőipar ismerete.
  • Középfokú pénzügyi, számviteli végzettség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • Fiatal dinamikus csapat

Munkavégzés helye:

Budapest XI. kerület

Budapest