Retail és marketing asszisztens (Budapest)

L'OCCITANE CENTRAL EUROPE S.R.O. MAGYARORSZÁGI FIÓKTELEPE

Retail és Marketing asszisztensi

munkatársat keres.

Feladatok

  • Retail, marketing, tréning, anyagok fordítása angolról magyarra
  • Napi kapcsolattartás az üzletekkel és a cég partnereivel
  • Az üzletek napi szintű látogatása
  • Tréningek után követése az üzlettérben
  • Szoros együttműködés a nemzetközi csapattal
  • Adatbázisok kezelése
  • Napi szintű adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint
  • Retail tapasztalat
  • Proaktív, vevőbarát
  • Eladásban motivált, és a munkatársait is motiválni tudó munkatársat keresünk
  • Kereskedelemben szerzett legalább 1 éves eladói tapasztalat
  • Jó kommunikációs készség, kreativitás

Amit kínálunk

  • Utazási költségtérítés
  • Cafeteria rendszer
  • Rugalmas munkaidő
  • Dinamikus, változatos munka
  • Fejlődési lehetőség cégen belül
  • Folyamatos tréningek
  • Házi versenyek értékes ajándékokért
  • Magas dolgozói kedvezmények
  • Hosszú távú munkalehetőség egy fiatalos csapat tagjaként
  • Kellemes légkör egy lendületes csapatban

Munkavégzés helye

Budapest

Arcképes/fényképes önéletrajzokat a Jelentkezem az állásra gombra kattintással küldje el.

Budapest