Senior fejlesztőmérnök (Dabas)

Vár téged is a Wellis, Európa legnagyobb jakuzzi gyártója Senior fejlesztőmérnöknek!

Feladatok

  • Új termékek fejlesztése
  • Új termékek bevezetésében való aktív részvétel
  • Technológiai folyamatok felügyelete és optimalizálása
  • Gyártástámogatás, a gyártási folyamatok meghatározása, bevezetése
  • Minőségjavító intézkedések bevezetése
  • A folyamathoz, termékhez tartozó oktatási anyagok összeállítása a termelésben dolgozók részére
  • Aktív részvétel az új és meglévő termékek fejlesztésben a gyárthatóság, gyárthatósági optimalizálásban
  • Gyárthatósági tanulmányok, kapcsolódó dokumentáció (pl. munkautasítások, 3D rajzok) elkészítése

Elvárások

  • Mérnöki végzettség gépész-, mechatronikai vagy villamosmérnöki területen
  • 3D/2D tervezőszoftver ismerete (Pl: SolidWorks, AutoCad)
  • Legalább 3-5 év mérnöki területen szerzett tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Proaktív hozzáállás
  • Jó kommunikációs, és problémamegoldó készség

Amit kínálunk

  • Fejlődési lehetőség
  • Újító ötletek befogadása, együttműködő vezetés
  • Képzések, tréningek támogatása, melyekre szükséged lehet munkád magas színvonalú ellátásához
  • Szuper hangulatú közösség, ahol észrevétlenül, gyorsan válhatsz a csapat oszlopos tagjává
  • Jól képzett kollégák, akik mindent megtesznek azért, hogy Te is fejlődhess
  • Rugalmas munkaidő
  • Heti gyümölcsnap
  • Családtagok számára is elérhető céges rendezvények
  • A budapestiek bejárását céges buszjárattal támogatjuk
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség

Megtetszett? Akkor ne habozz, Jelentkezz és győződj meg a csapatunk tagjaként – ne csak egy sablon hirdetés alapján –, hogy milyen munkahely is valójában Európa legnagyobb jakuzzi gyártója!

Dabas