Szépségtanácsadói munkatárs (Budapest)

A L’Occitane budapesti csapatába teljes - vagy részmunkaidős

szépségtanácsadói munkatársakat

keresünk.

Feladatok

  • a vásárlók magas színvonalú, személyre szabott kiszolgálása magyar nyelven (angol nyelv ismerete előnyt jelent)
  • napi üzletmenet biztosítása (üzletrendezés, pénztárgép pontos kezelése, stb.)
  • termékekkel kapcsolatos tanácsadás
  • üzlethelyiség folyamatos tisztán tartása

Elvárások

  • vevőorientált szemléletmód, kereskedői véna
  • segítőkész, lelkes, nyitott személyiség, mosolygós egyéniség
  • dinamikus, önálló munkavégzésre is képes csapatjátékos
  • rugalmasság, pontosság, precizitás
  • munka iránti elkötelezettség
  • kifogástalan megjelenés, ápolt küllem
  • legalább középfokú végzettség
  • kiváló kommunikációs képesség

Amit kínálunk

  • alapbér + jutalék + cafeteria
  • folyamatos házi versenyek értékes ajándékokért
  • magas dolgozói kedvezmények
  • hosszú távú munkalehetőség egy fiatalos csapat tagjaként
  • igényes munkakörnyezet egy elegáns üzletben
  • kellemes légkör egy lendületes csapatban
  • folyamatos fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Arcképes/fényképes önéletrajzokat a Jelentkezem az állásra gombra kattintással küldje el.

Budapest