Szoftverfejlesztő (Magyarország)

Magyarország

Informatikai cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Szoftverfejlesztő

Elvárások:

  • Java, PHP vagy C# nyelvek valamelyikében szerzett tapasztalat,
  • HTML, CSS és JavaScript ismerete,
  • Jó analitikus és problémamegoldó képesség,
  • Önálló munkavégzés, proaktivitás és precízség,
  • Új technológiák iránti folyamatos érdeklődés,
  • Középszintű angol nyelvtudás írásban,
  • Jó kommunikációs és együttműködő készség

Előnyt jelent:

  • Egyéb programozási nyelvek, libek és platformok ismerete (Python, Angular, node.JS, Firebase, stb.),
  • Gyakorlat Android és/vagy iOS alkalmazások fejlesztésében

Feladatok:

  • Java, PHP vagy C# alapú webalkalmazások fejlesztése,
  • Android, iOS, cross-platform mobil alkalmazások fejlesztése,
  • A követelmények implementálása,
  • Frontend és backend fejlesztési feladatok elvégzése,
  • Adatbázis- és rendszertervezés, ,
  • Beosztás fajtája:, Teljes munkaidő, részmunkaidő

Amit kínálunk:

  • Otthoni munkavégzés lehetősége,
  • Főállású, határozatlan idejű munkaviszony,
  • Versenyképes jövedelem, cafeteria,
  • Szakmai fejlődés, továbbképzések,
  • Változatos fejlesztési feladatok,
  • Konstruktív, innovatív, fiatal csapat,
  • Családias légkör, barátságos környezet,
  • , Amennyiben még nem vagy full stack, de kész vagy új nyelveket és megoldásokat tanulni, ugyanúgy várjuk jelentkezésedet.