Termelési logisztikus munkatárs (Budapest)

A Duna Vitex Kft., Magyarország legnagyobb hajlékony csiszolóanyag gyártó és forgalmazó vállalata. Cégünk 1992-ben alakult a német VSM AG leányvállalataként, amely a világ vezető csiszolóanyag gyártói közé tartozik és több, mint 150 éves hagyománnyal és tapasztalattal rendelkezik. A Kft. tevékenysége hajlékony csiszolóanyag konfekcionálása és értékesítése Magyarországon és Romániában. E területen vezető szerepet tölt be és részt vesz az anyavállalat világméretekben jelentős csiszolóanyag forgalmazási tevékenységében. A Duna Vitex Kft. elődjét, a NAXOS csiszolóanyag gyárat 1906-ban alapították a jelenlegi működési helyén, Budapest XXII. kerületében, Budafokon. A Duna Vitex Kft. kizárólag ipari csiszolóanyagokat forgalmaz. Ezek a nagyteljesítményű anyagok az ügyfeleinknek korszerű és költségtakarékos csiszolást biztosítanak.

Logisztikai csapatunkba keresünk fiatalos, dinamikus kollégát

Termelési logisztikus munkatárs

pozícióba, budapesti munkavégzésre.

Feladatok

  • anyaggazdálkodással kapcsolatos feladatok ellátása,
  • gyártás ütemezés tervezése, végrehajtás követése,
  • vállalatirányítási rendszer kezelése,
  • kapcsolattartás az anyavállalattal németül, szóban és írásban,
  • részvétel kapcsolódó rendszerszervezői projektmunkákban.

Elvárások

  • önálló munkavégzésre való képesség,
  • vállalatirányítási rendszer(ek)ben szerzett tapasztalat,
  • középszintű német nyelvtudás szóban és írásban,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek: MS Office (Excel, Word, Access, E-Mail).

Előnyök:

  • logisztikai vagy műszaki végzettség,
  • angol nyelvtudás,
  • hasonló területen szerzett munkatapasztalat.

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem, legális bejelentett bérezés,
  • magas szintű szakmai képzés, teljes körű betanítás,
  • azonnali munkakezdés,
  • változatos, fejlődési és képzési lehetőségekben gazdag munkakör,
  • biztos munkahely egy dinamikusan fejlődő vállalatnál.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük küldje el pályázati anyagát a pályázott pozíció feltüntetésével a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással.

Budapest