Területi Telephelyvezető (Budapest)

A Dunántúl egyik legnagyobb, 100%-ban magyar tulajdonban lévő ital-élelmiszer nagykereskedésének veszprémi és budapesti raktáraihoz keresünk telephelyvezetőt.

Területi Telephelyvezető

Feladatok

  • A cég középvezetői szintjén a hozzá tartozó raktárak logisztikai feladatainak ellátása
  • A hozzá tartozó veszprémi és budapesti telephelyek működésének, illetve a megfelelő műszaki feltételek biztosítása raktározás és logisztikai szinten
  • Személyes jelenléttel, heti 2 nap a veszprémi 2 nap a budapesti telephelyen, raktárvezetők munkájának koordinálása, kapcsolattartás, ellenőrzés és információcsere
  • A raktári munkaerőigény koordinálása a munkafolyamatok tekintetében
  • A vállalatirányítási rendszer raktárirányítási moduljának folyamatos fejlesztése, folyamatok optimalizálása, részvétel a vállalat többi telephelyét érintő fejlesztési projektekben
  • Raktári készletellenőrzések koordinálása, felügyelete
  • Szállítás és raktározás közötti munkafolyamatok optimalizálása, fejlesztése
  • Ügyviteli folyamatok, és a területéhez tartozó költségvetés követése, a kitűzött költség célok elérésének biztosítása
  • Vonatkozó jogszabályok maradéktalan betartása, betartatása

Követelmények

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Minimum 3 éves releváns logisztikai vezetői tapasztalat
  • Eredmény központú szemlélet
  • Felelősségvállalás
  • Kezdeményezőkészség
  • Globális gondolkodás
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Stabil hátérrel rendelkező vállalat, hosszú távú, kiszámítható munkavégzés
  • Dinamikus csapat
  • Céges gépjármű

Munkavégzés helye

Budapest, Veszprém

Budapest