Tesztmérnök (Veszprém megye)

A hirdetés már lejárt!

Nemzetközi autóipari gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

TESZTMÉRNÖK

(14-9750)

pozícióba.

Feladatok

  • Tesztberendezések karbantartása, kvalifikálása,
  • Tesztelések elvégzése majd kiértékelése a vevői igényeknek megfelelően,
  • Mérési módszerek alkalmazása, a terméktesztek fejlesztése,
  • Tesztelési dokumentációk készítése,
  • Együttműködés a társosztályokkal.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki/mérnök végzettség (előny: villamosmérnök, mechatronikai mérnök),
  • Termelő cégnél szerzett néhány év tapasztalat előnyt jelent,
  • Pályakezdők és tapasztalt szakemberek jelentkezését egyaránt várjuk,
  • Aktív, jó angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Nemzetközi környezet,
  • Biztos háttér,
  • Versenyképes fizetés.

A munkavégzés helye

Veszprém megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „14-9750”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
www.humanfield.hu