Toborzási és kiválasztási specialista (Alsónémedi)

Magyarország egyik legrégebb óta jelen lévő vezető kiskereskedelmi láncához keresünk TOBORZÁSI ÉS KIVÁLASZTÁSI SPECIALISTÁT.

Ha szeretnél egy megbízható, pörgős, jó hangulatú munkahelyet jelentkezz!

Toborzási és kiválasztási specialista

Feladatok

  • Teljeskörű toborzás-kiválasztási folyamatok menedzselése, szellemi és fizikai pozíciókra
  • A beérkező önéletrajzok előszűrése, jelentkezők telefonos előszűrése
  • Pontos és precíz adminisztratív és szervezési feladatok ellátása, riportok és statisztikák elkészítése
  • Betanulási tervek elkészítése és a folyamat koordinálása
  • Kilépő interjúk készítése és annak riportálása

Követelmények

  • Felsőfokú végzettség gazdasági területen
  • Aktív, tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Toborzási területen szerzett legalább 1 éves tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Párhuzamosan több feladat kezelésének képessége
  • Rugalmasság és proaktivitás

Amit kínálunk

  • korrekt bérezés
  • plusz juttatások
  • home office lehetőség
  • jó csapat
  • biztos háttér
  • sokrétű izgalmas munkalehetőség

Munkavégzés helye

Alsónémedi

Alsónémedi