Üzleti megoldás gyakornok (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Mind-Diák Szövetkezet

A norvégiai központú Telenor Csoport, Magyarország második legnagyobb mobilszolgáltatója, érdekeltséggel rendelkezik Skandinávia, Közép- és Kelet- Európa, továbbá Ázsia 13 országában, amelyekben kíváló minőségű távközlési- és média szolgáltatásokat nyújt; 174 millió mobil előfizetővel, 107 milliárd norvég korona éves árbevétellel, és több mint 40 ezer alkalmazottal.

Üzleti megoldás gyakornok

Feladatok

  • Folyamatok menedzselése
  • Közreműködés szerződések összeállításában
  • Kapcsolattartás az értékesítő kollégákkal
  • Megbeszéléseken való részvétel, összefoglalók készítése
  • Adminisztratív tevékenységek támogatása

Elvárások

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • MS Office magabiztos használata
  • Nyitott, kommunikatív, precíz személyiség
  • Jó problémafelismerő és -megoldó képesség
  • Heti min. 20 óra munkavégzés

Amit kínálunk

  • Fiatalos munkakörnyezet
  • Bruttó 1300Ft/óra diákbér
  • Ingyenes céges buszjárat Törökbálintra

Előnyök

  • Angol nyelv ismerete írásban és szóban

Munkavégzés helye

Budapest XI.

Budapest