Villamosmérnök (Sopronkövesd)

A világ legnagyobb gépjármű utasvédelmi berendezéseket fejlesztő és gyártó, stockholmi székhelyű cégcsoportja az Autoliv.

Az Autoliv Kft. a vállalatcsoport legnagyobb európai, biztonsági öveket gyártó részlege, mely Sopronkövesden jelenleg 2700 főt foglalkoztat, és újabb álláslehetőséget kínál a következő munkakörbe:

Villamosmérnök

Electrical Engineer

Feladatok

  • Közreműködés új gyártóeszközök gyártói átvételében, üzembe állításában
  • Gyártóberendezések karbantartásának támogatása a villamos/ elektronikus komponensek tekintetében
  • Termelési adatbázisok készítése és adminisztrálása
  • A termelés során fellépő villamos/elektronikus jellegű problémák elemzése, szükség esetén hibaelhárítás, javító intézkedések definiálása
  • Csapattagként közreműködés új gyártmányok bevezetési folyamatában, mérnöki változtatásokban, valamint minőségügyi problémák megoldásában

Elvárások

  • Villamosmérnöki végzettség
  • PLC ismeretek
  • Középfokú angol nyelvismeret
  • Termelő vállalatnál műszaki területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Nyitottság új ismeretek megszerzésére

Előnyök

  • Német nyelvismeret
  • Gépek üzemeltetése terén szerzett tapasztalat
  • Autóipari beszállítói gyakorlat

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Fiatalos légkör
  • Dinamikusan fejlődő munkakörnyezet

Munkavégzés helye

Autoliv Kft. 9483 Sopronkövesd, Iskola u. 38-50., Tel.: 99/536-325 vagy (+36)30 501 4115

Magyar és angol nyelvű, fényképes szakmai önéletrajzát a munkakör megjelölésével kérjük elküldeni:

Sopronkövesd