Webfejlesztő (e-as06) (Budapest)

A Tech People egy Európai munkaerő közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Ügyfelünk Európa egyik legjelentősebb szoftvercége, egy nemzetközi hálózat része. Helyi disztribútorként informatikai megoldásokat nyújtanak az iparág különböző szektorainak banki, és egészségügyi területén. Számukra keresünk a következő területre szakembert:

WEBFEJLESZTŐ (E-AS06)

Feladatok:

  • Az Egészségügyi üzletág fejlesztői csapatában Web fejlesztőként szerver és kliens oldali alkalmazások létrehozása egészségügyi intézetek számára.
  • Új üzleti funkciók megvalósítása a követelmény specifikációk / műszaki tervek alapján
  • Ügyfelek vagy belső tesztelők által jelentett hibák javítása a meglévő alkalmazásokban
  • Fejlesztési tesztek végrehajtása, automatizált tesztek létrehozása
  • A későbbiekben aktív közreműködés az üzleti funkciók műszaki terveinek létrehozásában, a funkciók műszaki feladatokra bontásában, a feladatok munkaigény meghatározása
  • Aktív együttműködés a fejlesztői csapat / a vállalat minden alkalmazottjával

Elvárások:

  • JavaScript, HTML, CSS, SVG nyelvek alapvető ismerete
  • Legalább 3 éves programozási tapasztalat
  • Pontosság, megbízhatóság
  • Hajlandóság csapatmunkára
  • Jó kommunikációs képességek (elsősorban írásban)
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • Java 8 programozási tapasztalat
  • Android, IOS programozási tapasztalat
  • HTTP, SOA, XML, SQL, NoSQL, WebRTC, WebSocket tapasztalat
  • Docker, Kubernetes ismerete és használata
  • Apache Tomcat, Ngnix, Node.js használatában szerzett tapasztalat
  • Műszaki dokumentáció írásában szerzett tapasztalat
  • Magas szintű egyéb nyelv ismerete

Kezdés: ASAP,

Fizetés: megegyezés szerint, alkalmazotti jogviszony, általános munkarend

Munkavégzés helye: Budapest, XIII.

Amennyiben érdekli, akkor regisztrálja Word formátumú magyar/angol önéletrajzát az oldalon.

További információért kérjük, hívja a +36 30 730 2549os számot!

Budapest