Alkalmazás Támogató (Budapest)

Alkalmazás Támogató

Kiemelt ügyfelünk - egy nemzetközi nagyvállalat - budapesti irodájába keresünk
Pályakezdő és pár év tapasztalattal rendelkező

Alkalmazás támogatókat

A vállalaton belül több sztenderd irodai és iparág specifikus alkalmazást is használnak. Egyesek nagy IT cégek termékei, megoldásai, mások teljesen egyedi, testre szabott fejlesztések.
Az alkalmazás támogatói csapat ezekkel az üzleti alkalmazásokkal dolgozik, megoldásokat keres a problémákra, szoftver beszállítókkal és más technikai csapatokkal tart kapcsolatot.

Téged keresünk, ha rendelkezel ezekkel:

  • Teljesen befejezett felsőfokú IT vagy műszaki/mérnöki tanulmányok (B.Sc vagy M.Sc)
  • Pályakezdő vagy, esetleg már rendelkezel  1-4 év tapasztalattal
  • Tárgyalóképes angolnyelv-tudás

A feladataid többek között ezek lesznek:
  • Üzleti alkalmazások bevezetése, frissítése, problémák elemzése és arra megoldások találása
  • Rendszerkonfigurációs feladatok végzése (telepítés, konfigurálás, verzió váltások, frissítések, stb.)
  • Technikai dokumentációk átnézése, frissítése
  • Részvétel szoftver tervezési és fejlesztési folyamatokban
  • Agile módszertanon alapuló projektekben való részvétel

Amivel Te leszel gazdagabb:
  • Átfogó betanítás, folyamatos szakmai és egyéb képzési lehetőségek
  • Versenyképes kompenzációs csomag
  • Továbbtanulás, idegennyelv fejlesztésének támogatása
  • Cafeteria juttatások
  • Rugalmas munkavégzési lehetőségek
  • Szakmai fejlődés, akár horizontálisan, akár vertikálisan

Ha megfelelsz az elvárásoknak, és tetszik a lehetőség, jelentkezz online (egy rövid regisztrációval) weboldalunkon.
Budapest