Alkalmazásfejlesztő (C#, NET) (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Megbízónk 100% magyar tulajdonú informatikai vállalat, fő profiljuk a személyre szabott, egyedi rendszerek fejlesztése. Több mint 15 éve foglalkoznak szoftverek tervezésével és fejlesztésével. Az elkészített programjaik, applikációik megbízhatóan működnek a kis- és középvállalkozásoktól a nagyvállalati ügyfelekig.

Az alábbi munkakörbe keresünk új kollégát:

Alkalmazásfejlesztő (C#, NET)

(senior pozíció)

Napi feladatok:

  • Saját alkalmazások tervezése és fejlesztése
  • Meglévő modulok karbantartása és funkcionális bővítése
  • Élő üzleti adatbázisok és rendszerek fejlesztése és karbantartása
  • Közös munka projekt menedzserekkel és termékfejlesztéssel

Hasznos, ha ezek megvannak:

  • IT területen szerzett főiskolai vagy egyetemi végzettség
  • Legalább 3-5 év tapasztalat
  • Tervezési minták ismerete és használata
  • Technológiai ismeretek: C#, NET, MS SQL, IIS, webszerverek, WebAPI
  • Rendszerben gondolkodás
  • Problémamegoldó készség
  • Termékfejlesztésben való részvétel

Előny:

  • DevExpress, MVC, Entity framework, PostgreSQL

Miért jó náluk dolgozni?

  • Senior pozíció, versenyképes fizetés
  • Fontos számukra a szakértelmed és a véleményed
  • Családias csapatban könnyebb a beilleszkedés
  • Rugalmas munkavégzésre van lehetőséged, gyakran otthonról

A munkavégzés helye: Budapest, XIII.kerület

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal és bérigény megjelölésével a „Jelentkezem az állásra” gombra kattintva lehet.

Budapest