Anyagmozgató (Szombathely)

Prohumán

Szombathelyi piacvezető faipari partnercégünk részére keresünk munkatársat.

Anyagmozgató

Feladatok

  • Technológiai berendezések szakszerű kezelése, működésének ellenőrzése
  • A raktározási és anyagmozgatási rend betartása
  • A targonca működésének állandó felügyelete és az esetleges hiányosságok továbbítása a felelős felé
  • Aktív részvétel a rendkívüli esetek, események elhárításában
  • Technológiai berendezések folyamatos tisztántartása
  • Munkahelyi vezetők által kiadott feladatok végrehajtása

Elvárások

  • Targoncavezetői jogosítvány
  • Folyamatos műszak vállalása
  • Precizitás
  • Terhelhetőség

Előnyök

  • Szakmai tapasztalat

Amit kínálunk

  • Hosszú távú, stabil munkahely egy jól működő nagyvállalatnál
  • Kiemelkedően magas alapórabér
  • A törvényben előírtnál magasabb műszakpótlékok
  • Béren kívüli juttatások

Munkavégzés helye

Szombathely

A pozícióra a jelentkezéseket a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással várjuk.

Prohumán
Szombathely