Asset Manager (Budapest)

Az Ön új cége:

Asset Manager pozíció nyitott nemzetközileg elismert, ingatlankezeléssel és fejlesztéssel foglalkozó partnerük csapatába Budapesten.

Asset Manager

A következő feladatokban számítanak a leendő munkatársra:

  • Ingatlanvásárlások követése
  • Ingatlanportfolió vagyonkezelési feladatainak átfogó ellátásában való aktív részvételt
  • Aktív közreműködést az ingatlanok hasznosítási értékesítési stratégiájának kialakításában
  • Részvételt a projektek operatív irányításában, kezelésében
  • A közvetlen felettes által meghatározott feladatok biztosítása a munkaadók által harmadik személyeknek nyújtott vagyonkezelési szolgáltatások nyújtása során
  • Összeállítja és felülvizsgálja az éves ingatlan-költségvetéseket és a kezelési terveket
  • Kapcsolattartást a társosztályokkal, kiemelten az ingatlan üzemeltetéssel
  • Üzleti tervek készítését és nyomon monitorozása
  • Elemzések és ad-hoc riportok készítése

Mire van szüksége a sikerhez:

  • Releváns, preferáltan legalább 3 éves munkatapasztalat ingatlan – vagyonkezelés területen, kereskedelmi ingatlan vagy logisztika létesítmények
  • Közép vagy felsőfokú végzettség
  • Angol nyelvtudás előny

Mire számíthat partnerünktől:

  • Megbízónk professzionális munkakörnyezetet
  • hosszú távú szakmai fejlődési lehetőséget
  • kiemelkedő juttatást kínál az új kollégának.

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest