Beszerzési vezető (Székesfehérvár)

A hirdetés már lejárt!

Legyünk együtt sikeresek!

Kifejezetten olyan pályázók jelentkezést várjuk a következő pozícióra,

akiknek előrelépést, kihívást jelentene az alábbi pozíció,

egy eu-i tulajdonban lévő, autóipari gyártó vállalatnál:

Beszerzési vezető (Fejér megye)

Feladatok

  • Beszerzési folyamatok hatékony működtetése;
  • Rövid, közép és hosszú távú megtakarítási terv készítése, nyomon követése;
  • A beszerzési rendszer hatékonyságának folyamatos növelése ;
  • 5 fős beszerzési csoport összefogása (alapanyag és stratégiai);
  • Új programok esetén, megfelelő beszállítók kiválasztásának , és az új alkatrészek időben való jóváhagyásának biztosítása;
  • Gyári költségvetéshez kapcsolódó költségvetés és a beszerzési részleg költségvetésének összeállítása;
  • Riportolás a supply chain manager részére.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Stratégiai beszerzői tapasztalat, gyártó vállalatnál

Amit kínálunk

  • Előrelépés lehetősége
  • Felelősségteljes pozíció
  • Stabil háttér
  • Kifejezetten vezetői tréning, talent management programba bekerülés lehetősége
  • Motiváló bérezés, komoly bónusz és a bejárás teljes támogatása

Előnyök

  • ISO TS szabvány és autóipari minőségi technikák ismerete
  • Német nyelvtudás, a német beszállítók miatt
  • Vezetői tapasztalat (tehát olyan pályázók jelentkezését is várjuk, akiknek nincs vezetői tapasztalata és olyanokét is, akiknek már van)

Munkavégzés helye

  • Székesfehérvár

Küldje el jelentkezését a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!
Önéletrajzát angol v. német nyelven várjuk, Tárgy mezőben: Beszerzési vezető / Fejér megye

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 30 943 02 59 (Kiss Bernadett), de elsősorban emailben várom kéréseit: kiss.bernadett@hire-one.hu

A diszkréciót, mint minden esetben, itt is maximálisan garantáljuk!

Székesfehérvár