Bútortervező/Designer (ag) (Zsámbék)

A hirdetés már lejárt!

Megbízónk, az intézményi bútorozás egyik vezető gyártó és kereskedelmi cége

keresi új munkatársát

BÚTORTERVEZŐ/DESIGNER

munkakörbe.

A cég 1991-ben alakult, mintegy 130 munkatársával, és a majd 2 milliárd forintos éves forgalmával, valamint a folyamatos fejlesztések eredményének köszönhetően a hazai bútorgyártás egyik kiemelkedő képviselőjévé vált.

Feladatok:

  • Új termékcsaládok tervezése üzletáganként
    • Iskolabútor
    • Óvodabútor
    • Utcabútor
    • Öltőzőbútor
    • Hotel, gasztro bútor
    • Lakossági bútor
  • Meglévő termékcsaládok ráncfelvarrása, újragondolása
  • Csőlézer technológia érkezése miatt meglévő termékek gyártási optimalizálása, programozása
  • Kapcsolódó műszaki rajzok elkészítése
  • Gyárthatóság ellenőrzése
  • Önköltségszámítás
  • Egyeztetés az üzemvezetőkkel a gyártási technológiáról
  • AutoCad és / vagy ProEngineer program használata 2D-ben és 3D-ben
  • Faipari bútorok esetén Korpus program használata
  • A tervező a meghatározott fejlesztési célokon belül a termékötlettől kezdődően az optimális gyártási eljárásokon keresztül egészen a piac meghódításáig az egész folyamatban hozzájárul a termékek sikeréhez

Elvárások:

  • Felsőfokú fémipari végzettség
  • Felhasználói szintű tervező program ismeret
  • Precíz, pontos, önálló munkavégzés, határidők betartása
  • Üzleti megjelenés

Előny:

  • Faipari végzettség
  • Bútoriparban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Biztos munkahely hosszú távon
  • Versenyképes jövedelem
  • Kiváló munkavégzési körülmények fiatal, dinamikus csapatban

Munkavégzés helye:

  • Zsámbék

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük küldje el nekünk önéletrajzát!

Zsámbék