Content Manager (Budapest)

A Xiaomi Europe munkatársat keres az alábbi pozícióra.

A Xiaomi napjaink egyik legdinamikusabban fejlődő vállalata, mely remek árával és minőségével kiváló helyt áll a piacon és kapaszkodik fel folyamatosan maga mögé utasítva számos vetélytársát. Amennyiben motivált vagy, szeretnél te is a részese lenni ennek a fejlődésnek és úgy érzed nyitott vagy a sikerre, ne habozz!

Kreatív tartalommenedzser / content marketing

ÁLTALÁNOS FELADAT

  • Az operatív és kreatív tartalmi fejlesztésekben, feladatokban való részvétel,
  • Közösségi média kiépítése és kezelése

FELADATOK:

  • Tartalmi koncepció kitalálása, projekt szintű megvalósítása
  • Cikkek írása, változatos online tartalmak előállítása
  • szponzorációk, native projektek teljes körű menedzselése
  • kapcsolattartás a munkatársakkal és közös tapasztalatok alapján való fejlesztések
  • Előállított tartalmak nyomon követése, gondozása, optimalizálása
  • tartalom publikálás megszervezése
  • kampányok követése
  • teljesítések, statisztikák követése

Az álláshoz tartozható elvárások:

  • 1-2 éves releváns tapasztalat
  • Online újságírói vagy tartalom- menedzselésben vagy online médiában szerzett projekt menedzsment tapasztalat
  • különböző hirdetési rendszerek ismerete
  • Google rendszerek ismerete
  • Kreativitás
  • Szerkesztői véna
  • Social médiás szerkesztői vagy marketing ismeretek
  • Vizualitás, tartalmi koncepció
  • Legalább erős középfokú angol nyelvtudás
  • Microsoft Office programok ismerete és magabiztos használata
  • Megbízhatóság, pontosság
  • Rugalmasság, terhelhetőség
  • Jó kommunikációs készség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • projekt. menedzsment tapasztalat és / vagy speciális képzés
  • online médiában szerkesztői tapasztalat
  • ügynökségi tapasztalat
  • multimédiás ismeretek (pl. videó)
  • némi technológia ismeret (pl. html)
  • releváns bizonyítványok (certificates) (Google, PM, stb.)
  • Social projektekben szerzett tapasztalat
  • Grafikai szoftverek (Photoshop) ismerete

Amit kínálunk:

  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil háttér
  • Vonzó juttatási csomag

Munkavégzés helye

  • Budapest, Kerepesi út 9, 1087

Munkabér

  • nettó  1 100 - 1 500  Ft  / hó
Budapest