Épületgépészet, Beszabályozás (Budapest)

Épületgépészet, Beszabályozás

Bemutatkozás:

Cégünk épületgépészeti rendszerek műszeres mérésével, beszabályozásával foglalkozik, tevékenységeink közé tartozik a klíma- és komfortmérés, szaktanácsadás is. Bővebb információt a www.totalbalance.hu honlapon találhat.

Feladatok:

  • épületgépészeti rendszerek mérése és beszabályozása
  • dokumentálási feladatok

Elvárások, végzettség:

  • legalább középfokú végzettség, érettségi
  • szakmai tapasztalat és képzettség nem szükséges, a képzést mi biztosítjuk
  • számítógép felhasználói szintű ismerete
  • önálló, igényes, felelősségteljes munkavégzés
  • tanulni, fejlődni vágyás
  • kulturált megjelenés
  • jó kommunikációs készség
  • becsületesség

Előnyök:

  • autóvezetői jogosítvány
  • épületgépész technikusi végzettség
  • angol vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • munka szakmailag felkészült, segítőkész, fiatalos csapatban
  • önálló munkavégzés lehetősége
  • változatos és kihívást jelentő munkák
  • korrekt, teljesen bejelentett jövedelem

Önéletrajzot fizetési igény megjelöléssel a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással várjuk.

Budapest