Értékesítő / üzletkötő (agrár területre) (Debrecen)

Takarmány alapanyagokat forgalmazó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Értékesítő / üzletkötő (agrár területre)

Elvárások:

Agrár, kereskedelmi vagy gazdasági felsőfokú iskolai végzettség, Felhasználó szintű számítógépes (Microsoft Office) ismeretek, Megfelelő elemzőképesség piaci trendek mezőgazdasági szempontú felismeréséhez és elemzéséhez, Kitartó, terhelhető, erős monotonitástűrésű személyiség, Pozitív, problémamegoldó hozzáállás, Tanulási képesség, újra való nyitottság, Rendszerszemléletű gondolkodás, Kezdeményező, elhivatott, tudatos, sikerorientált személyiség, Nagyfokú rugalmasság és terhelhetőség, Precíz, pontos munkavégzés, Rugalmasság és terhelhetőség

Előnyt jelent:

Mezőgazdasági, állattenyésztésben, illetve hasonló területen szerzett tapasztalat

Feladatok:

Takarmány alapanyag-fehérjehordozó-értékesítés, forgalmazás, Fehérjehordozó igények felmérése, kereskedelmi koncepcióalkotás, Meglévő ügyfelek kiszolgálása, újak felkutatása, folyamatos piacbővítés, Az értékesítéssel kapcsolatos adminisztráció elvégzése, Elvárt forgalmi célok teljesítése, Termékismertetés telefonon, e-mailben illetve személyesen, Rendszeres értékesítési tervek, - beszámolók készítése, Árajánlatok elkészítése, folyamatos aktualizálása, Napi jelentés készítése az elvégzett munkáról, hívások adminisztrációja

Amit kínálunk:

Felelősségteljes és kihívást jelentő munka az első naptól kezdve, Fizetés: Alapbér + eredményfüggő díjazás, Hosszú távú munkalehetőség, stabil, megbízható munkaadói háttér, , Releváns szakmai - lehetőleg fehérjehordozó értékesítői tapasztalattal rendelkező, illetve pályakezdők jelentkezését is szívesen fogadjuk.

Munkavégzés helye:

Debrecen

Debrecen