Gazdasági ügyintéző (könyvelő) (Budapest)

Néprajzi Múzeum

a Közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. § alapján

pályázatot hirdet

Gazdasági Főosztály

gazdasági ügyintéző (könyvelő)

munkakör betöltésére.

A közalkalmazotti jogviszony időtartama:

határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony

Foglalkoztatás jellege:

Teljes munkaidő

A munkavégzés helye:

Budapest, 1055 Budapest, Kossuth Lajos tér 12.

A munkakörbe tartozó, illetve a vezetői megbízással járó lényeges feladatok:

Kötelezettségvállalások rögzítése, gazdasági események kontírozása, főkönyvi és analitikus könyvelés, bankszámla- és készpénzforgalom kezelése, egyéb gazdasági adminisztráció ellátása.

Illetmény és juttatások:

Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a Közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadók.

Pályázati feltételek:

  • Középfokú képesítés, szakirányú (pénzügyi ügyintéző, képesített könyvelő),
  • Gyakorlott szintű MS Office (irodai alkalmazások),
  • Gyakorlott szintű Internetes alkalmazások,

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • Felsőfokú képesítés, mérlegképes könyvelői képesítés,
  • CT-EcoSTAT rendszer ismerete
  • Vállalati integrált rendszer ismerete
  • Államháztartási intézménynél, hasonló munkakörben szerzett 1 éven túli
    szakmai tapasztalat

Elvárt kompetenciák:

  • Kiváló szintű precíz, pontos, rendezett munkavégzésre való alkalmasság,
  • Kiváló szintű konstruktív munkavégzés, csapatmunkára való képesség,

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • Részletes szakmai önéletrajz az összes munkahely és ellátott feladat felsorolásával és BÉRIGÉNY megjelölésével
  • Iskolai végzettséget, szakképzettséget igazoló dokumentumok és nyelvvizsga bizonyítvány másolata
  • Arról szóló nyilatkozat, hogy a pályázati anyagában foglalt személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggésben szükséges kezeléséhez hozzájárull

A munkakör betölthetőségének időpontja:

  • A munkakör a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

A pályázat benyújtásának határideje: 2019. július 28.

A pályázatok benyújtásának módja:

  • Elektronikus úton Balázsi Julianna gazdasági igazgató részére

A pályázat elbírálásának módja, rendje:

Az elektronikusan megküldött pályázatokat küldő e-mail tárgyában, tüntessék fel: "jelentkezés gazdasági ügyintézői pozícióra". A beérkezett pályázatok alapján a kiválasztottakkal személyes elbeszélgetésre, teszt munka elvégzésére kerülhet sor.

A pályázat elbírálásának határideje: 2019. augusztus 12.

A KÖZIGÁLLÁS publikálási időpontja:

A munkáltatóval kapcsolatban további információt a www.neprajz.hu honlapon szerezhet.

Budapest