Ingatlantanácsadó / otthonszakértő (Magyarország)

Országos ingatlanhálózat megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Ingatlantanácsadó / otthonszakértő

Elvárások:

  • Középfokú végzettség,
  • B kategóriás jogosítvány, saját autó,
  • Számítógép felhasználói szintű ismerete, kezelése,
  • Elhivatottság

Előnyt jelent:

  • Ingatlanközvetítésben szerzett tapasztalat,
  • Ingatlanközvetítői végzettség,
  • Vállalkozói szellem,
  • Nyitottság,
  • Talpraesettség,
  • Helyismeret

Feladatok:

  • Ingatlanközvetítés (eladó ingatlanok felkutatása, megbízási szerződések kötése, ingatlan bemutatások szervezése és lebonyolítása, vételi ajánlatok és ügyletzárások menedzselése, kapcsolattartás meglévő ügyfélkörrel, ingatlanhirdetések kezelése),

, Megbízóról:,

Magyarország legnagyobb, folyamatosan fejlődő, bővülő, országos szintű ingatlanközvetítő hálózata, 15 év tapasztalatának köszönhetően mára az piac egyik vezető szereplőjévé vált az ingatlan- és hitelközvetítés terén.

Amit kínálunk:

  • Kimagasló jövedelemszerzési lehetőség,
  • Kötetlen munkaidő,
  • Országos adatbázis, hálózat,
  • Képzések,
  • Ingyenes irodai eszközhasználat,
  • Személyes mentori támogatás,
  • Hosszú távú, biztos munkahely

Munkavégzés helye:

Magyarország