Key Account Manager (háztartási elektronika) (Magyarország)

Partnerünk megbízásából, aki egy neves olasz háztartási elektronika egyik kiemelkedő hazai képviselője key account manager-t keresünk. Ha szereted a jól felépített partnerkapcsolatokat és van műszaki érzéked, akkor érdemes jelentkezned az alábbi pozícióra!

Key Account Manager (háztartási elektronika)

Feladatok

- kereskedelmi partnerekkel a szerződések megkötése, kezelése
- üzletfejlesztési tervek készítése, stratégia alkotása és megvalósítása
- kiemelt partnerek leszerződtetése és az üzleti kapcsolatok ápolása
- új termékek bevezetése
- marketing csapattal szoros együttműködés
- konkurencia figyelése
- piaci információk gyűjtése, elemzése

Követelmények

- felsőfokú végzettség (műszaki végzettség előnyt jelent)
- minimum 2 év értékesítési tapasztalat, elsősorban iparágon belül
- kiváló kapcsolatteremető-, illetve tárgyalási képesség
- agilis hozzáállás, céltudatos attitűd
- aktív középfokú angol nyelvtudás
- műszaki beállítottság, érdeklődési kör
- B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

- versenyképes juttatási csomag
- folyamatos fejlődési lehetőség
- önálló munkavégzésben
- támogató közeg
- rugalmas munkaidő, nagyszerű munkakörülmények