Kommunikációs asszisztens (Filmiparban) (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Mind-Diák Szövetkezet

A Magyar Nemzeti Filmalap Zrt. tevékenységeivel a magyar filmipar fejlődését segíti elő, mindezt a moziforgalmazásra szánt filmek gyártásával és terjesztésével. Ha úgy érzed kommunikatív vagy, nem félsz határozott lenni és kimondani a saját véleményed akkor olvasd el a feladatokat és az elvárásokat és jelentkezz!

Tekints bele Te is a filmipar működésébe!

Kommunikációs asszisztens (Filmiparban)

Feladatok

  • A cég magyar-angol nyelvű honlapjaira tartalomgyártás
  • Social media csatornák kezelése
  • Kapcsolattartás külsős tartalom-előállítókkal
  • Magyar és angol nyelvű online tartalmak előállítása
  • Aktív részvétel a cég sajtókommunikációjának tervezésében és megvalósításában

Elvárások

  • Szakirányú felsőfokú tanulmányok, nappali tagozatos hallgatói jogviszony (kommunikáció, újságírás, public relations)
  • Kiváló kommunikációs képességek szóban és írásban
  • Jártasság a Web 2.0 eszközeiben
  • Nagyfokú pontosság, precizitás, kreativitás
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás

Munkaidő

  • Hétköznaponként általános irodai munkaidőben
  • Órarendhez igazítható diákmunka
  • Heti 20-25 óra vállalása

Amit kínálunk

  • Br. 1059 Ft/óra
  • Kellemes munkahelyi környezet
  • Izgalmas filmek

Előnyök

  • Érdeklődés a filmipar és kifejezetten a magyar filmek iránt

Munkavégzés helye

Budapest XIV.

Budapest