Marketing asszisztens (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

A Gyulai cégcsoport Budapesti telephelyére

Marketing asszisztenst

keres

Önálló kreatív személyiség vagy, nagy a terhelhetőséged akkor téged keresünk!

Rendezvények, kitelepülések, nyílt hétvégék szervezése. Offline és online marketing területén szerzett tapasztalatod kamatoztathatod, vagy bővítheted nálunk.

Feladatok

  • marketinggel kapcsolatos adminisztratív feladatok
  • a marketing kifizetésekről kimutatások és elszámolások
  • web és social media felületek frissétésben való részvétel
  • tervezésében való részvétel
  • online marketing kampányok előkészítése, kidolgozása
  • céges partnerrendezvények és kitelepülések megszervezése
  • adminisztratív feladatok ellátásával és statisztikák precíz elkészítésével támogatod a marketing vezető munkáját

Elvárások

  • legyen hasonló területen szerzett tapasztalatod, vagy tanulmányod
  • legyen kiemelkedő a kommunikációs készséged
  • nyitottság
  • „B „ kat. jogosítvány gyorsan tanul és akarj fejlődni
  • szeress új dolgok után nézni
  • légy elhivatott a munkád iránt
  • kezdeményező, keresi az új lehetőségeket
  • képben van az új online irányokkal
  • terhelhetőség
  • feladatokhoz rugalmasan igazított munka idő vállalása

Munkavégzés helye

Budapest, XVII. kerület

Jelentkezésed szakmai önéletrajzzal, pozíció és bérigény megjelölésével várjuk.

Budapest