Munkavédelmi gyakornok a Nestlénél-Miskolc (Miskolc)

Mind-Diák Szövetkezet

Munkavédelmi gyakornokot keresünk a miskolci Nestlé gyárba, a Neslé Hungária Kft. megbízásából.
Olyan diákot keresünk, aki szívesen megalapozná karrierjét egy multinacionális vállalatnál. A hallgató megismerkedhet a vállalat működésével és a szakmai tudását bővítheti a munkafolyamatok során.

Munkavédelmi gyakornok a Nestlénél-Miskolc

Feladatok

  • Munkavédelmi adatlapok és felmérések rögzítése
  • Elemzések készítése
  • KPI-ok követése
  • Termelési bejáráson való részvétel
  • Hirdetők frissítése
  • Munkavédelmi kollégák munkájának támogatása

Elvárások

  • Nappali tagozatos jogviszony
  • Aktív vagy passzív státusz
  • Mérnöki vagy gazdasági karon folytatott felsőoktatási tanulmányok
  • Jó kommunikációs és szervező képességek
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • MS Office számítógépes ismeretek

Előnyök

  • Hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat
  • Hulladékgazdálkodási, munkavédelmi ismeret
  • SAP ismeret

Munkaidő

  • Hétfő és péntek közötti minimum 2-3 nap vállalása
  • Napi munkavégzés 6-8 órában, 8.00-16.00 terjedő intervallumban
  • Iskolai kötelezettségekkel előzetesen összeegyeztetve

Amit kínálunk

  • Diákbér: bruttó 1038 Ft/óra
  • Utazás támogatott
  • Szakmai tapasztalat szerzése

Munkavégzés helye

Miskolc

Miskolc