Műszaki vezető (Budapest)

Partnerünk az ingatlanpiac egyik meghatározó szereplője; ingatlanfejlesztés területén kiemelkedő helyet betöltő vállalat.

Műszaki vezető

Feladatok

  • Bevásárlóközpontok műszaki üzemeltetése és karbantartási feladatainak koordinálása, ellenőrzése
  • Épületüzemeltetési szolgáltatások koordinálása, ellenőrzése, a felmerülő minőségi problémák kezelése
  • Karbantartók munkájának operatív irányítása
  • Folyamatos kapcsolattartás az alvállalkozókkal, a szerződött feladatok elvégzésének ellenőrzése, teljesítési igazolások kiadása
  • Gazdaságos ingatlanüzemeltetés biztosítása
  • Vállalkozói ajánlatok bekérése, szerződések előkészítése
  • Riportok és nyilvántartások készítése
  • Kapcsolattartás a bérlőkkel, a bérlői kialakítások műszaki jellegű támogatása, ellenőrzése
  • Kapcsolattartás szakhatóságokkal, hatóságokkal, közmű szolgáltatókkal

Követelmények

  • Ingatlanok műszaki üzemeltetésében legalább 4-5 éves tapasztalat
  • Műszaki, épületgépészeti, energetikai és tűzvédelmi ismeretek
  • Jól kommunikációs és kapcsolatteremtési készség
  • Önállóság, határozottság és ügyfélközpontúság

Amit kínálunk

  • Izgalmas és felelősségteljes projektek
  • Támogató és barátságos környezet
  • Segítőkész kollégák, összetartó csapat
  • Céges autó, laptop és mobiltelefon biztosítása
  • Lelkes, innovatív és profi környezet, szakmai fejlődés biztosítása

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest