Öntödei fejlesztőmérnök (om-0002) (Esztergom)

A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

ÖNTÖDEI FEJLESZTŐMÉRNÖK (OM-0002)

Feladatok:

  • Az ÖNTÖDE részlegére vonatkozó gyártási tervek készítése;
  • Gyártóeszközök összeszerelési tervének készítése;
  • Meglévő technológiák felülvizsgálata és azok szükség szerinti korszerűsítése;
  • ÚJ ÖNTÖDEI TECHNOLÓGIAI FOLYAMATOK bevezetése, gyártási paraméterek meghatározása a gazdaságosság figyelembe vételével;
  • ÖNTÉSTECHNOLÓGIAI FEJLESZTÉSEKET célzó projektek önálló vezetése;
  • Kiemelt ÖNTÖDEI PROJEKTEKBEN a termelés támogatása;
  • Gyártási technológiához, új termék bevezetéshez (NPI) kapcsolódó segédeszközök tervezése és legyártatása.
  • GYÁRTÁSTECHNOLÓGUSOK napi munkájának koordinálása;
  • Megtervezi és kialakítja a SZABVÁNYOKAT a gyártásban használt készülékek, eszközök tekintetében;
  • ÚJ TERMÉKEK GYÁRTÁSÁNAK koordinálása (próbagyártás felügyelet, technológiai utasítások elkészítése);
  • Támogatja az üzemet beszerzési feladatokban, a minőségügyi osztályt a reklamációkhoz kapcsolódó hiba analízisben és javító intézkedésekben;
  • Kezeli a vevői folyamat és termékrajz változtatásokat.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (kohómérnök, öntész, gépészmérnök, vagy ezzel egyenértékű diploma);
  • 2-5 éves ÖNTÖDEI környezetben, gyártásban szerzett tapasztalat (öntész, kohómérnök, öntész fejlesztőmérnök, ipari mérnök, NPI mérnök…);
  • FÉMIPARI tapasztalat
  • Új gyártástechnológiák, termékek bevezetésében szerzett tapasztalat (NPI);
  • Aktív ANGOL (vagy német) nyelvtudás;
  • Analitikus gondolkodásmód.

Munkavégzés helye: Esztergom vonzáskörzetében

Esztergom