Pénzügyi és kereskedelmi adminisztrátor munkatárs (Budapest)

A magyar iskolaszer piac élvonalába tartozó cégünk új munkatársat keres azonnali kezdéssel az alábbi munkakörbe

Pénzügyi és kereskedelmi adminisztrátor munkatárs

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Feladatok

  • Pénzügyi asszisztencia: bankkivonatok, utánvétes bevételek könyvelése, számlák kiállítása, statisztikák készítése és a pénzügyi vezető munkájának segítése.
  • Kereskedelmi asszisztencia: B2B kapcsolattartás kisebb partnerekkel, belistázásokban való részvétel, adminisztrációs feladatok és a kereskedelmi vezető munkájának segítése.
  • A cég bemutatótermében eladói munkába való besegítés alkalmi jelleggel

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • MS Office irodai alkalmazások felhasználói szintű ismerete
  • Nagyfokú precizitás, határidők betartása
  • SAP Business One ismerete előnyt jelent, de nem feltétel

Amit kínálunk

  • Változatos feladatok
  • Segítőkész és fiatalos kis csapat, barátságos munkahelyi légkör
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Stabil hátterű munkahely
  • Versenyképes fizetés

Munkavégzés helye

Budapest, 11. kerület

A fényképes önéletrajzokat nettó fizetési igény megadásával kérjük legyenek szívesek elküldeni!

Budapest