Pénzügyi / kereskedelmi asszisztens (Csepel) (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Fiatalos csapatunkba keresünk lelkes, szakmailag elhivatott új kollégát az alábbi pozícióba:

Pénzügyi / kereskedelmi asszisztens

Feladatok

  • házipénztár vezetése (sofőrök elszámoltatása, előlegek kezelése, stb.)
  • számlák leigazoltatásának ellenőrzése
  • visszaérkezett termékekre jóváírás elkészítése
  • kifizetett számlák kivezetése az ügyviteli programban
  • vevő számlamásolatok összekészítése a könyvelőnek
  • szállítói számlák scannelése és könyvelőnek összekészítése
  • jelenléti ívek elkészítése
  • vevő és szállítói szerződések nyilvántartása és kezelése
  • sofőröknek napi szállítási lapok elkészítése
  • egyéb felmerülő adminisztratív, asszisztensi és recepciós feladatok ellátása

Elvárások

  • minimum középfokú végzettség
  • pénzügyi területen szerzett tapasztalat
  • Microsoft Office kiváló ismerete
  • precizitás, logikus gondolkodás
  • gyors és pontos munkavégzés
  • önállóság
  • csapatmunkában való aktív részvétel

Előnyök

  • alapfokú angol nyelvtudás (telefonok, emailek kezelése)
  • azonnali munkakezdés

Amit kínálunk

  • hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • kiemelkedő juttatási csomag
  • családias légkör
  • kulturált, modern munkakörnyezet

Munkavégzés helye

Budapest

Jelentkezés módja: Küldje el jelentkezését a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!

Budapest