Pénzügyi projektmenedzser [CZ-DCFO] (Budapest)

[CZ-DCFO]

Pénzügyi projektmenedzser [CZ-DCFO]

Megbízónk

Megbízó partnerünk a világ egyik legnagyobb szakmai szolgáltató szervezete, melynek budapesti központjába keresünk Pénzügyi projektmenedzser kollégát.

Feladatok

- Ügyfélmenedzsment
- A csapat szakmai irányítása és ellenőrzése
- Változatos projektek koordinálása, úgy mint
- pénzügyi folyamatok felülvizsgálata
- riport vagy számlázási rendszer megreformálása
- üzleti (pénzügyi) kockázatok csökkentése
- árbevétel növelést célzó üzleti megoldások
- likviditáskezelésre vonatkozó javaslatok megfogalmazása

Elvárások

- Gazdasági területen szerzett diploma
- Kontrolling/pénzügy/számvitel/tanácsadás területen szerzett minimum 4 év tapasztalat
- 1-2 év vezetői/projektmenedzsment tapasztalat
- komplex látásmód
- kiváló problémamegoldó képesség
- analitikus gondolkodásmód

Egyéb

Amit megbízónk kínál:

- Személyes fejlődést támogató munkakörnyezet
- Versenyképes fizetés és juttatások
- Gyors szakmai fejlődés lehetősége
- Fiatalos és motiváló munkakörnyezet, modern iroda

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest