Pénzügyi referens (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Álláslehetőség a

KKM Oktatási és Rekreációs Kft-nél

Pénzügyi referens munkatárs

A munkakörben ellátandó lényeges feladatok:

  • ingatlanokkal kapcsolatos, beruházási- és állagjavítási projektek pénzügyeinek menedzselése, tervezése, nyomonkövetés
  • pénzügyi tervezés
  • ingatlanberuházási projektek pénzügyi-szakmai támogatása
  • adminisztratív feladatok ellátása
  • kimutatások, pénzügyi jelentések készítése
  • kapcsolattartás a megrendelő érintett szervezeteivel, vállalkozókkal, hatóságokkal
  • státuszjelentések naprakészen tartása

Pályázati feltételek és elvárások:

  • felsőfokú végzettség
  • angol nyelv ismerete, további idegen nyelv ismerete előny
  • büntetlen előélet és cselekvőképesség,
  • három hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány
  • magyar állampolgárság
  • számítógépes ismeretek (pénzügyi rendszerek ismerete előny, MS Office)

Elvárt képességek, készségek:

  • szakmai elhivatottság
  • jó koordinációs, szervező- és problémamegoldó készség
  • precizitás, alaposság
  • terhelhetőség, rugalmasság
  • magas szintű kommunikáció (írásbeli, szóbeli)

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • magas színtű önállóság
  • projekt vezetésében szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • kiemelt bérezés
  • fiatalos csapat
  • megbecsülés
  • előrelépési lehetőség
  • támogató háttér
  • stabil vállalati háttér

Foglalkoztatás jellege:

Teljes munkaidős, határozatlan időtartamra

Munkavégzés helye:

1027 Budapest, II. ker. Medve utca 25-29.

A jelentkezéshez elektronikus formában várjuk az önéletrajzokat a Jelentkezem az állásra gombra kattintással. A levél tárgyában kérjük, hivatkozzanak a BELF-ING pénzügyi referens munkatárs pozícióra!

A jelentkezés határideje: 2019. június 24.

Budapest