Pénzügyi ügyintéző (Budapest)

A V-Híd Építő Zártkörűen Működő Részvénytársaság a magyarországi építőipar egyik legfiatalabb, dinamikusan fejlődő vállalata, amely az ország számos pontján valósít meg európai uniós és hazai finanszírozású vasútépítési projekteket. Ha szeretnél egy fejlődő, vasútépítési cég tagja lenni, akkor várjuk jelentkezésed.

A Gazdasági Igazgatóság pénzügyi területre új munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Pénzügyi ügyintéző

Főbb feladatok:

  • Bejövő szállítói számlák és egyéb dokumentumok átvétele, dokumentálása, alaki és formai ellenőrzése, pénzügyi nyilvántartásba vétele, szakterületi igazoltatásra történő kiadás
  • céges bankkártyás vásárlások nyilvántartásba vétele, elszámolásának ellenőrzése
  • Partnertörzs karbantartás
  • Szerződésnyilvántartás kezelése
  • Kompenzálások, folyószámla egyeztetések
  • Banki utalások rögzítése, átvezetése, egyenlegek, kivonatok lekérdezése, utalás igazolások kiadása
  • Projekt számlák forrásszerkezetének számszaki vizsgálata, költséghely, finanszírozási jelleg, ehhez kapcsolódó dokumentációk ellenőrzése
  • Projekt pénzügyi nyilvántartások kialakításában való részvétel
  • Projekt számlákkal kapcsolatos riportok összeállítása
  • Kapcsolattartás/egyeztetés társterületekkel, szállítókkal

Leendő munkatársunk:

  • felsőfokú szakirányú pénzügyi végzettséggel rendelkezik
  • projektelszámolásokban jártas
  • ügyel a gazdaságosságra
  • analitikus és előrelátó gondolkodásmód jellemzi
  • precíz, monotonitás tűrő
  • rugalmas és teherbíró
  • kiváló problémamegoldó
  • megbízható, lojális
  • együttműködő, „igazi csapatjátékos”
  • önálló munkavégzésre képes

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • gazdasági területen szerzett tapasztalat
  • Műszaki és jogi (szerződésekre vonatkozó) tapasztalat
  • Építőipari vállalatnál szerzett tapasztalat a kivitelezés területén

Amit kínálunk:

  • piacképes bérezés megegyezés szerint és béren kívüli juttatás

Munkaidő:

  • határozatlan idejű, teljes munkaidő

Kezdés:

  • az állás azonnal betölthető

Munkavégzés helye:

Budapest VI. kerület

Fényképes szakmai önéletrajz elküldése a Jelentkezem az állásra gombra kattintással.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Budapest