Raktári csoportvezető (Törökbálint)

Játék kereskedelmmel foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Raktári csoportvezető

Elvárások:

Felsőfokú logisztikai vagy raktár gazdálkodási végzettség, Érvényes targoncavezetői engedély, Számítógép felhasználói ismeret, Raktár-ill. készletgazdálkodási program ismeret, 3 műszakos munkarend vállalása, Min. 5 éves vezetői gyakorlat, Időszakos hétvégi munkavégzés

Feladatok:

A logisztikai terület és a műszakban dolgozók (10-16 fő) irányítása, Folyamatok irányítása, felügyelete, Elakadás esetén intézkedés, Munkatársak szakmai felügyelete, Folyamatok optimalizálása, Hatékonyság növelése, , Amire büszkék vagyunk:, Egy munka, aminek eredménye valahol egy kisgyermek öröme, Közel 30 éves, 100%-ban magyar tulajdonú családi vállalkozás, 2018-ban Bisnode AAA tanúsítványt kapott a cég, mely azt jelenti, hogy Magyarország pénzügyileg legstabilabb cégei közé tartozik

Amit kínálunk:

Egy munka, aminek eredménye valahol egy kisgyermek öröme, Versenyképes jövedelem, alap + jelenléti díj + prémium + hűség pénz, Kedvezményes 20%-os dolgozói vásárlás, Korszerű, komfortos munkakörnyezet zuhanyzási lehetőséggel és étkezővel, Tervezhető munkarend, Biztonságos magyar tulajdonosi háttér, Fizetőképesség, gazdasági stabilitás, Céges buszjárat a XI. kerületből, Utazási támogatás, Céges mobil használat

Munkavégzés helye:

Törökbálint

Törökbálint