Raktári műszakvezető (Tatabánya)

A hirdetés már lejárt!

Prohumán

Gyógyászati segédeszközök gyártásával és csomagolásával foglalkozó vállalat számára keresünk munkavállalót tatabányai munkahelyre az alábbi munkakörbe:

Raktári műszakvezető

Feladatok

  • Az adott műszakot érintő létszám ellenőrzése, műszakbeosztás elkészítése
  • Termelési folyamatok irányítása és felügyelete
  • A támogató területekkel való kapcsolattartással
  • Munkaterületen felmerülő problémák kezelése
  • Előírások maradéktalan betartásának biztosítása

Elvárások

  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Együttműködő, megoldáskereső hozzáállás
  • Hasonló területen szerzett releváns tapasztalat
  • Minimum középfokú végzettség
  • Jó kommunikációs készség (információ átadás, konfliktusok kezelése, irányítás, ellenőrzés, visszajelzés helyzeteiben megfelelő kommunikáció)
  • Műszakvezetői/ csoportvezetői tapasztalat

Előnyök

  • MS Office, önálló felhasználói szintű ismerete
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Kellemes, modern munkakörnyezet
  • Támogató légkör, emberközpontú hozzáállás
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye

Tatabánya

A pozícióra a jelentkezéseket a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással várjuk.

Prohumán
Tatabánya