Raktáros (Cegléd)

Prohumán

Az Infineon Németország legnagyobb félvezető gyártójaként világszerte 36 000 munkavállalót foglalkoztat. Félvezető- és rendszermegoldásaival, a környezet megóvását is szem előtt tartva választ kíván adni a modern társadalmak kihívásaira az energiahatékonyság, a mobilitás és a biztonság területén. A vállalat dinamikus fejlődésének köszönhetően Ceglédre keresünk munkatársat.

Raktáros

Feladatok

  • Gyártósorok közötti anyagmozgatás
  • Félkész termékek mozgatása a gyártás különböző fázisai között

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Microsoft Office programok alapszintű kezelése
  • Négyműszakos munkarend vállalása
  • Könnyűgépkezelő vagy targoncavezető OKJ bizonyítvány és vezetőüléses targoncavezetői jogosítvány

Előnyök

  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete

Amit kínálunk

  • Akár havi bruttó 200 000 Ft-os munkabér
  • Stabil vállalati háttér
  • Egy multinacionális vállalat kompenzációs csomagja (minőségi bónusz, cafeteria) és szociális biztonság
  • Ingyenes, műszakrendhez igazított vállalati buszjárat 20 településről

Munkavégzés helye

Cegléd

Érdeklődni a +36 30 439 6371 telefonszámon vagy személyesen a kecskeméti Prohumán irodában a Nagykőrösi utca 30. szám alatt.

Prohumán
Cegléd