Raktáros / targoncavezető (Dunakeszi)

Logisztikával foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Raktáros / targoncavezető

Elvárások:

Minimum 8 általános iskolai végzettség, Targoncavezetők esetében érvényes jogosítvány, Jó állóképesség, Önálló, precíz munkavégzés, Megbízható személyiség, Csapatszellem

Előnyt jelent:

Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Feladatok:

A betárolásra váró termékek elhelyezése a kiszedési tárhelyre, Biztosítani a folyamatos termék ellátottságot a tárhelyeken, A vevői megrendelések kiszedése a tárhelyről, A megrendelések szakszerű csomagolása, A raktári rend fenntartása, Részvétel az éves raktári leltárban, , Munkaidő:, Hétfőtől péntekig délelőttös és délutános műszakban, , Megbízóról:, Magyarország piacvezető irodaszer nagykereskedelemmel foglalkozó vállalatának logisztikai tevékenységét ellátó cége., 70 fővel működő, modern, 8000 m2 alapterülettel rendelkező raktárába keresnek új munkatársakat.

Amit kínálunk:

Hosszú távú, stabil munkalehetőség (határozatlan idejű munkaszerződés), Kiváló munkahelyi körülmények, professzionális eszközök, Modern, papírmentes raktár, Bejelentett munkaviszony, Akár részmunkaidőben is végezhető munkakör, Kiemelkedő kereseti lehetőség, Belépési bónusz, hűségbónusz, Egyéni teljesítmény alapján havi bónusz, Cafeteria juttatás belépést követő hónaptól, Ingyenesen igénybe vehető céges autóbusz Budapest felől (Újpest Városkapu Metrómegállótól 20 perc menetidő)

Munkavégzés helye:

Dunakeszi

Dunakeszi