Sales Representative (Budapest)

STAFF HOUSE ZRT.

Szeretnél egy piacvezető, dinamikusan fejlődő, egyedülálló szolgáltatással rendelkező cég csapattagja lenni? Munkaerő szálláshely-szolgáltatás profillal, kiemelkedő, több mint 10 éves múlttal rendelkező cégünk SALES REPRESENTATIVE kollégát keres. Az új kollégának kulcsfontosságú szerepe van abban, hogy dinamikusan fejlődő cégünk stratégiáját követve növelje az értékesítési mutatókat, egyúttal emelje cégünk ismertségét és elismertségét a piacon.

Sales Representative

Feladatok:

  • A Staff House Zrt. értékesítési stratégiai céljainak támogatása
  • A teljes értékesítési projektek koordinálása, kezelése:

o Új ügyfélszerzésben való aktív részvétel, potenciális hazai partnerek (elsősorban gyártó cégek) felkutatása

o Hideghívások o Hideglátogatások

o Személyes ügyféltalálkozók

o Igényfelmérés

o Árajánlat készítés, utánkövetés

o Szerződéses folyamat elvégzése, sikeres lezárása

  • Partnerekkel való kapcsolattartás, kapcsolat építés
  • Folyamatos adatbázis-építés és karbantartás
  • Adminisztrációs feladatok
  • Riportok és beszámolók készítése

Elvárások:

  • 1-2 év releváns, értékesítési területen szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség (előny)
  • „B” kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlattal
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (előny)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Értékesítési szemlélet, gyakorlatias gondolkodásmód
  • Vállalkozó szemléletmód, eredményorientált hozzáállás

Jelölt személyes tulajdonságai:

  • Jó fellépés, jó kommunikációs képesség
  • Határozott és meggyőző kiállás
  • Proaktív hozzáállás
  • Terhelhetőség
  • Csapatjátékos attitűd

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Stabil vállalati háttér
  • Rugalmas munkaidő-beosztás
  • Céges autó
  • Laptop
  • Mobil telefon

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérjük, hogy küldj fényképes önéletrajzot, a fizetési igény megjelölésével.

Budapest