Senior automatizáló szoftvertesztelő (E-E06) (Budapest)

(E-E06)

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Ügyfelünk a világ 25 országában jelenlévő, világszerte több mint 9500 alkalmazottat foglalkoztató, egyik vezető nemzetközi követeléskezelő cégcsoport magyarországi tagja. Hisznek abban, hogy sikereik alapját kollégáiknak köszönhetik, ezért különösen nagy hangsúlyt fektetnek munkatársaik folyamatos fejlesztésére és karriermenedzsmentjükre. Rugalmas, magas szintű és humánus szolgáltatásokat nyújtanak. Csapatban dolgoznak, de tisztelik és támogatják az egyéni ambícióikat is. Igazodva a piaci trendekhez és saját belső igényeikhez a cég folyamatosan bővül, aminek eredményeként IT csapatukba jelenleg is keresnek kollégát:

SENIOR AUTOMATIZÁLÓ SZOFTVERTESZTELŐ (E-E06)

Feladatok:

  • Automata tesztelő eszköz kiválasztása és használatának meghonosítása a cégnél,
  • teszteset készítése specifikáció alapján,
  • manuális tesztelés, tesztelés automatizálása,
  • teszt scriptek karbantartása és naprakészen tartása,
  • teszt eredmények validálása,
  • minőség és lefedettség mérési rendszerének kialakítása,
  • teszt forgatókönyvek összeállítása,
  • tesztelési stratégia és terv készítése,
  • együttműködés fejlesztőkkel, termékgazdákkal, supporttal.

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség,
  • minimum 6-8 év releváns szakmai tapasztalat,
  • hatékony problémamegoldó képesség,
  • módszertani ismeretek, valamint tapasztalat tesztelési terv készítésében,
  • AT eszközök ismerete (pl. Robot Framework, Concordion, Arquillien, Selenium stb.)
  • tervezési és dokumentálási készség
  • rendszerszemlélet, proaktivitás, precizitás,
  • webes technológiák ismerete: HTTP, REST, SOAP, HTML, Javascript, XML, JSON,
  • angol nyelvismeret,
  • pozitív szemlélet, rugalmasság egy erősen változásorientált közegben,
  • magas szintű kommunikációs készség.

Előnyt jelent:

  • hasonló IT területén szerzett releváns szakmai tapasztalat (bank, biztosító, követeléskezelő),
  • tesztelési stratégia kidolgozásában szerzett tapasztalat,
  • tesztelés módszertan kialakításában, bevezetésében szerzett jártasság,
  • Docker, Wildfly, Oracle, NodeJS, ExtJS tapasztalat,
  • Redmine vagy Jira és Confluence tapasztalat,
  • CI eszközök ismerete (pl. Jenkins),
  • PL/SQL, Git és GitOra ismeretek

Amit a cég kínál:

  • Kiváló szakmai fejlődési lehetőséget egy fiatal, dinamikus csapat tagjaként,
  • bejelentett főállású munkaviszonyt,
  • határozatlan idejű munkaszerződést, hosszú távú munkalehetőséget,
  • cég által támogatott ingyenes sportolási lehetőséget, hogy mindig fitt legyél,
  • biztos nemzetközi hátteret,
  • jól felszerelt, modern munkahelyet és kellemes környezetet,
  • szakirányú fejlődési lehetőséget.

Fizetés: versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye, ideje: Budapest, (XIII.), napi 8,5 óra munkaidőben,

Kezdés: azonnal

Budapest