Szoftver fejlesztő gyakornok (Budapest)

Mind-Diák Szövetkezet

Egy gyakornokokból álló fejlesztőcsapatba keresünk front-end és/vagy back-end fejlesztés iránt érdeklődő hallgatókat különböző platformokon található szoftveres problémák megoldására és alkalmazások fejlesztésére

Szoftver fejlesztő gyakornok

Feladatok

  • Együttműködés a belső üzleti partnerekkel
  • Megfelelően működő alkalmazások tervezése, megvalósítása
  • Programozási feladatok elvégzése
  • Alkalmazások fejlesztése

Elvárások

  • Aktív nappali tagozatos BSc vagy MSc tanulmányok informatika területen
  • Jártasság az alábbi technológiák közül legalább kettőben:JavaScript, HTML5, CSS, Angular, iOS (Objective C/Swift), React, React Native, Java, Python, PHP, SQL, GraphQL, NoSQL (MongoDB), Cloud Foundry, Predix, AWS, Azure.
  • Középszintű angol nyelvtudás
  • Átlagosan minimum heti 20 óra munkavégzés

Amit kínálunk

  • Szakmai fejlődés
  • Szakmai gyakorlat igazolása
  • Segítség a szakdolgozatodban
  • Modern munkakörnyezet
  • Rugalmas munkaidő
  • GE-s dolgozói kedvezmények
  • Bruttó 1500Ft-os órabér

Munkavégzés helye

Budapest XIII. kerület

Budapest