Targoncavezető (Hort)

Prohumán

Gázkeverék forgalmazásával foglalkozó partnercégünk számára keresünk új munkavállalókat az alábbi pozícióba

Targoncavezető

Feladatok

  • Targonca munkakezdés előtti ellenőrzése, minősítése, a dokumentáció folyamatos vezetése
  • Kézi és konténeres palackmozgatás
  • Üzemi belső palackmozgatás dokumentálása
  • Termelő és szállító gépjárművek kiszolgálása
  • Konténerek ellenőrzése

Elvárások

  • OKJ-s targoncavezetői engedély megléte
  • Pontos precíz munkavégzés
  • Monotónia tűrés

Előnyök

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Havi fix alapbér
  • Cafeteria + bónusz
  • Munkavégzés helye: Hort, Heves megye - céges buszjárat Hortról, Ecsédről, Csányról, Hatvanból -egyéb településekről a bejárás támogatása
  • 2 műszakos munkarend (H-P 6:00-14:00, 14:00-22:00)

Munkavégzés helye

Hort

A pozícióra a jelentkezéseket a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással várjuk.

Prohumán
Hort