Termékmenedzser (Újszentiván)

Termékmenedzser

munkatársunkat keressük a Faktum Bútor Kft. újszentiváni telephelyére

Cégünk 23 éve meghatározó piaci szereplő a gyermekbútor gyártás területén, itthon és külföldön egyaránt. Praktikus és biztonságos bútoraink megalkotásakor a gondoskodás és a harmóniára törekvés az elsődleges szempontunk, így teremtve varázslatos világot az új generációknak és nyugalmat a szülőknek.

Új termékmenedzser munkatársunk ennek égisze alatt fogja képviselni minőségi bútorainkat és cégünket egyaránt. Éppen ezért a munkakörhöz kapcsolódó elsődleges feladata a partnereinkkel való folyamatos kapcsolattartás lesz. Olyan személyt keresünk, aki nagyon jó kommunikációs képességekkel rendelkezik mind szóban, mind pedig írásban, és elsődleges szempontja a kereskedelmi osztály célkitűzéseinek megvalósítása.

További feladatok:

  • Partnereink látogatása, termékeink jelenlétének ellenőrzése
  • Új termékek ismertetése, azokkal kapcsolatos oktatások, képzések megvalósítása
  • Marketingaktivitások megtervezése és a megvalósításban való részvétel
  • Napi tájékoztatás nyújtása a közvetlen felettes felé, statisztikák és kimutatások készítése

A betanulás gondosan felépített terv alapján történik, folyamatleírások és gyakorlati útmutatók segítségével. A szorgalmas és felelősségteljes munkát a fizetésen felül képzésekkel jutalmazzuk, hogy munkatársaink lehetőséget kaphassanak az egyéni fejlődésre munkájukban és magánéletükben egyaránt!

Ha érdeklődsz a lakberendezés iránt és szereted a kihívásokat, ezt a munkát neked találták ki!

Elvárások

B kategóriás jogosítvány

Munkavégzés helye

Újszentiván

Légy aktív, eredményes tagja csapatunknak! Jelentkezz most önéletrajzod elküldésével.

Újszentiván