Toborzási- és kiválasztási munkatárs (Budapest)

Toborzási- és kiválasztási munkatárs

Toborzási- és kiválasztási munkatársat keresünk saját csapatunkba Budapestre

Feladatok:

  • Álláshirdetések megjelentetése, adatbázis keresések, jelölt adatbázis karbantartása
  • Tesztelés, telefonos előszűrés, interjúzás
  • Munkavállalók be- és kiléptetése
  • Bérfeladáshoz és számlázáshoz a kapcsolódó dokumentáció hibátlan előkészítése
  • Ügyfél HR munkatársaival és a Kelly munkavállalóival folyamatos kapcsolattartás

Elvárások:
  • HR végzettség vagy gyakorlat fizikai munkatársak kezelésében
  • Stabil, felhasználói szintű számítógépes ismeretek, főleg MS Excel ill. MS Word
  • 'B' kategóriás jogosítvány
  • Határozott fellépés, nyitott, empatikus személyiség
  • Pontos, precíz, kitartó munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs készség mind szóban, mind írásban
  • Terhelhetőség, nagy munkabírás
  • Önállóság és rugalmasság
  • Angolnyelv-tudás előnyt jelent

Amit cserébe kínálunk:
  • szakmai és személyes továbbfejlődés
  • teljesítményt elismerő és támogató vállalati kultúra

Felmerülő kérdés esetén kérjük, keresse munkatársunkat:
Csicsvák Ágnes
06 30 581-9072

Budapest